- Η Ένωσή μας
- Διοργανώσεις
- Διαιτησία
- Χρήσιμα
Τα αποτελέσματα στις Υποδομές για την 10η αγωνιστική:
ΠΑΙΔΕΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωγράφου – Αίας Παλλήνης 9-2
Υπερίων – Μινώταυρος 1-12
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Νέο Ικόνιο – Ηνίοχος 4-5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2012-2013 |
||||||||
Α’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓ. |
Β |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΚΟΛ |
|
+ |
– |
|||||||
1. |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
6 |
18 |
6 |
- |
- |
59 |
12 |
2. |
Α.Ο. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ |
6 |
13 |
4 |
1 |
1 |
37 |
21 |
3. |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ |
5 |
10 |
3 |
1 |
1 |
33 |
17 |
4. |
Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
5 |
6 |
2 |
- |
3 |
19 |
31 |
5. |
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ |
5 |
3 |
1 |
- |
4 |
7 |
21 |
6. |
ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
6 |
0 |
- |
- |
6 |
9 |
51 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
1. |
ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ |
6 |
18 |
6 |
- |
- |
48 |
10 |
2. |
ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
6 |
12 |
4 |
- |
2 |
41 |
17 |
3. |
ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ‘90 |
5 |
6 |
2 |
- |
3 |
21 |
33 |
4. |
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ |
5 |
6 |
2 |
- |
3 |
15 |
25 |
5. |
Γ.Σ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
5 |
3 |
1 |
- |
4 |
13 |
34 |
6. |
ΑΕΚ |
5 |
3 |
1 |
- |
4 |
14 |
33 |
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωγράφου – Αίας Παλλήνης 4-2
Αρκτούροι – Πρωταθλητής Καλλ. 10-1
Αετός – Γέρακας 4-3
Ολυμπιάδα Α.Π. – Μινώταυρος 4-4
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αθήνα ’90 – Πήγασος Α.Π. 1-4
Νέο Ικόνιο – Ηνίοχος 2-3
Ολυμπιακός Καλλ – Γ.Σ. Σαλαμίνας 0-12
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2012-2013 |
||||||||
Α’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓ. |
Β |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΚΟΛ |
|
+ |
– |
|||||||
1. |
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ |
8 |
22 |
7 |
1 |
- |
54 |
11 |
2. |
Α.Ο. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ |
8 |
20 |
6 |
2 |
- |
61 |
19 |
3. |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ |
8 |
15 |
5 |
- |
3 |
48 |
20 |
4. |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
8 |
15 |
5 |
- |
3 |
38 |
24 |
5. |
Α.Ο. ΑΕΤΟΣ |
8 |
9 |
3 |
- |
5 |
25 |
65 |
6. |
ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
8 |
6 |
2 |
- |
6 |
35 |
46 |
7. |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. |
8 |
4 |
1 |
1 |
6 |
14 |
56 |
8. |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.Π. |
8 |
2 |
- |
2 |
6 |
14 |
48 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
1. |
Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
8 |
21 |
7 |
- |
1 |
71 |
19 |
2. |
ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ |
8 |
21 |
7 |
- |
1 |
41 |
21 |
3. |
ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Π. |
8 |
17 |
5 |
2 |
1 |
40 |
21 |
4. |
ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
40 |
23 |
5. |
ΑΕΚ |
7 |
9 |
3 |
- |
4 |
23 |
41 |
6. |
ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ‘90 |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
21 |
43 |
7. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. |
8 |
3 |
1 |
- |
7 |
16 |
54 |
8. |
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ |
7 |
0 |
- |
- |
7 |
15 |
45 |
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωγράφου – Αίας Παλλήνης 7-2
Αετός – Γέρακας 3-2
Αρκτούροι – Πρωταθλητής Καλλ. 5-3
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αθήνα ’90 – Πήγασος Α.Π. 8-1
Νέο Ικόνιο – Ηνίοχος 3-5
Ολυμπιακός Καλλ. – Γ.Σ. Σαλαμίνας 9-0
Άνοιξη Παιανίας – ΑΕΚ 1-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIORS 2012-2013 |
||||||||
Α’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓ. |
Β |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΚΟΛ |
|
+ |
– |
|||||||
1. |
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ |
8 |
20 |
6 |
2 |
- |
38 |
14 |
2. |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
59 |
18 |
3. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ. |
7 |
16 |
5 |
1 |
1 |
35 |
16 |
4. |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. |
8 |
12 |
3 |
3 |
2 |
41 |
21 |
5. |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ |
8 |
9 |
3 |
- |
5 |
19 |
22 |
6. |
Α.Ο. ΑΕΤΟΣ |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
32 |
47 |
7. |
ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
26 |
34 |
8. |
Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
7 |
0 |
- |
- |
7 |
3 |
81 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
1. |
ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ‘90 |
9 |
25 |
8 |
1 |
- |
61 |
16 |
2. |
ΑΕΚ |
9 |
21 |
7 |
- |
2 |
44 |
24 |
3. |
ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ |
9 |
20 |
6 |
2 |
1 |
44 |
19 |
4. |
ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
9 |
13 |
4 |
1 |
4 |
38 |
24 |
5. |
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
28 |
26 |
6. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. |
9 |
8 |
2 |
2 |
5 |
24 |
35 |
7. |
ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
15 |
30 |
8. |
ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Π. |
9 |
4 |
1 |
1 |
7 |
16 |
46 |
9. |
Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
8 |
3 |
1 |
- |
7 |
8 |
58 |