• Αλλαγές στο πρόγραμμα λόγω Εθνικής

    Η ΠΕΠΣΣ ανακοινώνει την διαφοροποίηση του προγράμματος των Ημιτελικών της Stoiximan.gr Futsal Super League λόγω Εθνικής ομάδας

  • Ξεκαθάρισμα λογαριασμών

    Μάχες παραμονής και για την κατάταξη των playoffs περιλαμβάνει το μενού της δράσης στη Stoiximan.gr Futsal Super League

  • "Κλείδωσε" η τριάδα

    Η ΑΕΚ εξασφάλισε την πρώτη θέση στην κανονική περίοδο, οριστικά δεύτερος ο Δούκας και τρίτος ο Παναθηναϊκός μια αγωνιστική πριν το φινάλε

  • Το ντέρμπι στο Καρπενήσι, νίκη το Φάληρο

    Το Καρπενήσι πήρε το ντέρμπι με την Κόμπρα, νίκες και για Φάληρο, ΑΕΚΑ και Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

  • Στην τελική ευθεία

    Ένα εξ αναβολής ματς για την 19η αγωνιστικής και έξι μάχες για την 21η περιλαμβάνει το μενού της μεγάλης κατηγορίας

Ανακοινώσεις

Σέντρα και στις Υποδομές

Τα αποτελέσματα στις Υποδομές για το σαββατοκύριακο 11 και 12 Οκτωβρίου:

Tα αποτελέσματα στον Α’ και Β’ όμιλο των Παμπαίδων για τη 2η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Άθλος Ηλιούπολης – Γ.Σ. Σαλαμίνας 0-10
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 15-0
ΑΟΣ Νέο Ικόνιο – Μινώταυρος 4-2
ΑΕΚ – Αναγέννηση 5-3

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αρκτούροι – Αίας Παλλήνης 9-0
Αθήνα ’90 – Πήγασος 5-10
Γέρακας – Ηνίοχος 1-5
Ρεπό: Ταραχή ΑΟΦΠΜ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

 ΣΕ 1 ΑΓΩΝΑ

A/A

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

AΓ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

Β

Ν

Ι

Η

Ε

Α

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

15

0

3

2

Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

1

1

-

-

10

0

3

3

ΑΕΚ

1

1

-

-

5

3

3

4

ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

1

1

-

-

4

2

3

5

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

1

-

-

1

2

4

0

6

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡ.

1

-

-

1

3

5

0

7

ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

1

-

-

1

0

10

0

8

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

1

-

-

1

0

15

0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

9

0

3

2

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ.

1

1

-

-

10

5

3

3

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

1

1

-

-

5

1

3

4

ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ

1

-

-

1

1

5

0

5

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

1

-

-

1

5

10

0

6

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

1

-

-

1

0

9

0

7

ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠΜ

-

-

-

-

-

-

-

 

Tα αποτελέσματα στον Α’ και Β’ όμιλο των Junior για τη 2η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 7-1
ΑΟΣ Νέο Ικόνιο – Αριστόνικος 11-4
ΑΕΚ – Αναγέννηση 4-4
ΡΕΠΟ: Πρωταθλητής Καλλ. 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αρκτούροι – Αίας Παλλήνης 5-3
Αθήνα ’90 – Πήγασος 8-6
Γέρακας – Ηνίοχος 3-4
Ρεπό: Ταραχή ΑΟΦΠΜ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ JUNIORS

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

 ΣΕ 1 ΑΓΩΝΑ

A/A

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

AΓ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

Β

Ν

Ι

Η

Ε

Α

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

7

1

3

2

ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

1

1

-

-

11

4

3

3

ΑΕΚ

1

-

1

-

4

4

1

4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡ.

1

-

1

-

4

4

1

5

ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ

1

-

-

1

4

11

0

6

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

1

-

-

1

1

7

0

7

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

-

-

-

-

-

-

-

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

1

1

-

-

8

6

3

2

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ.

1

1

-

-

5

3

3

3

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

1

1

-

-

4

3

3

4

ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ

1

-

-

1

3

4

0

5

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ.

1

-

-

1

6

8

0

6

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

1

-

-

1

3

5

0

7

ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠΜ

-

-

-

-

-

-

-

 

Αποτελέσματα Pro-Juniors
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 2-1
ΑΕΚ – Αναγέννηση 1-7
Πρωταθλητής Καλλ. – Αριστόνικος 4-4