- Η Ένωσή μας
- Διοργανώσεις
- Διαιτησία
- Χρήσιμα
Ακολουθούν τα αγωνιστικά προγράμματα του Κυπέλλου στις κατηγορίες Ανδρών, Εφήβων και Υποδομών:
Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Κυπέλλου Ανδρών 2012-2013:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 – 2013 |
|||
Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΤΑΡΤΗ 03/01/2013 |
|||
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. |
Χ |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. |
Α |
Περνούν στους «16» άνευ αγώνα: ΑΕΚ, ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ, ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ, Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ, ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ, ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ, ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ., ΡΕΘΥΜΝΟ/ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ, ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
|||
Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΤΕΤΑΡΤΗ 27/03/2013 |
|||
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ |
Χ |
ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ |
Β |
ΡΕΘΥΜΝΟ/ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ |
Χ |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ. |
Γ |
Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
Χ |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ |
Δ |
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ |
Χ |
ΑΕΚ |
Ε |
ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ |
Χ |
ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ |
Ζ |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
Χ |
ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
Η |
ΝΙΚΗΤΗΣ Α |
Χ |
ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ |
Θ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. |
Χ |
Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
Ι |
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΔΕΥΤΕΡΑ 07/04/2013 |
|||
ΝΙΚΗΤΗΣ Ι |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Ε |
Κ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Β |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Δ |
Λ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Θ |
Μ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Η |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ |
Ν |
FINAL 4 – ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ 01/06 & 02/06/2013 |
|||
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ |
|||
ΝΙΚΗΤΗΣ Κ |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Ν |
Ξ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Λ |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Μ |
Ο |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
|||
ΝΙΚΗΤΗΣ Ο |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Ξ |
|
Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Κυπέλλου Εφήβων2012-2013
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 – 2013 |
|||
Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2013 |
|||
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ. |
Χ |
ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ |
Α |
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ |
Χ |
ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΤΡΑΦΟΥ |
Β |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ |
Χ |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. |
Γ |
Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
Χ |
ΑΕΚ |
Δ |
Περνούν στους «8» άνευ αγώνα: ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ, ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ, ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ, Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
|||
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΤΕΤΑΡΤΗ 20/03/2013 |
|||
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ |
Χ |
ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ |
Ε |
ΝΙΚΗΤΗΣ Β |
Χ |
ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ |
Ζ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Δ |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Α |
Η |
ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
Χ |
Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
Θ |
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2013 |
|||
ΝΙΚΗΤΗΣ Ε |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Η |
Ι |
ΝΙΚΗΤΗΣ Θ |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ |
Κ |
ΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΗ 28/4/2013 |
|||
ΝΙΚΗΤΗΣ Ι |
Χ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Κ |
|
Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Κυπέλλου Υποδομών2012-2013
ΚΥΠΕΛΛΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 – 2013 |
||
Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2013 |
||
ΑΓΩΝΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ |
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
1 |
Junior–Παμπαίδες |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ. – ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ. |
2 |
Παμπαίδες |
ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ |
3 |
Junior |
Περνούν στους «16» άνευ αγώνα: ΑΕΚ, ΑΕΤΟΣ, ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ, Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ, ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ, ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ, ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ, ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ., ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ., ΠΗΓΑΣΟΣ, Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
||
Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2013 |
||
ΑΓΩΝΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ |
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – ΝΙΚΗΤΗΣ 1 |
Α |
Junior–Παμπαίδες |
ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
Β |
Junior–Παμπαίδες |
ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ – ΑΕΚ |
Γ |
Junior–Παμπαίδες–Παίδες |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ 3 |
Δ |
Junior |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. |
Ε |
Παμπαίδες–Παίδες |
ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ |
Ζ |
----------- |
Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ |
Η |
Junior–Παμπαίδες |
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ |
Θ |
Junior–Παμπαίδες–Παίδες |
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 28/04/2013 |
||
ΑΓΩΝΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ |
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Ε – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ |
Ι |
------------ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Β – ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ |
Κ |
------------ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Θ – ΝΙΚΗΤΗΣ Η |
Λ |
------------ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Α – ΝΙΚΗΤΗΣ Δ |
Μ |
------------ |
FINAL 4 – ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ 11/05 & 12/05/2013 |
||
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ |
||
ΑΓΩΝΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ |
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Ι – ΝΙΚΗΤΗΣ Κ |
Ν |
Junior–Παμπαίδες–Παίδες |
ΝΙΚΗΤΗΣ Λ – ΝΙΚΗΤΗΣ Μ |
Ξ |
Junior–Παμπαίδες–Παίδες |
ΤΕΛΙΚΟΙ |
||
ΑΓΩΝΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ |
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Ξ – ΝΙΚΗΤΗΣ Ν |
Junior–Παμπαίδες–Παίδες |