- Η Ένωσή μας
- Διοργανώσεις
- Διαιτησία
- Χρήσιμα
Τα αποτελέσματα στις Υποδομές για την 1η αγωνιστική:
ΠΑΙΔΕΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Μινώταυρος – Υπερίων 7-4
Αίας Παλλήνης – Ερμής Ζωγράφου 1-11
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ηνίοχος – Νέο Ικόνιο 9-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2012-2013 |
||||||||
Α’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓ. |
Β |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΚΟΛ |
|
+ |
– |
|||||||
1. |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
11 |
1 |
2. |
Α.Ο. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
7 |
4 |
3. |
Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
4 |
7 |
4. |
ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
0 |
11 |
- |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
1. |
ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
9 |
0 |
2. |
ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
0 |
9 |
- |
ΑΕΚ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ‘90 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Γ.Σ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Πρωταθλητής Καλλ. – Νέοι Αρκτούροι 0-11
Μινώταυρος – Ολυμπιάδα Α.Π. 12-0
Γέρακας – Αετός 13-2
Αίας Παλλήνης – Ερμής Ζωγράφου 0-4
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Πήγασος Α.Π. – Αθήνα ’90 2-2
Γ.Σ. Σαλαμίνας – Ολυμπιακός Καλλ. 15-3
Ηνίοχος – Νέο Ικόνιο 3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2012-2013 |
||||||||
Α’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓ. |
Β |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΚΟΛ |
|
+ |
– |
|||||||
1. |
Α.Ο. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
12 |
0 |
2. |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
13 |
2 |
3. |
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
11 |
0 |
4. |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
4 |
0 |
5. |
ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
0 |
4 |
6. |
Α.Ο. ΑΕΤΟΣ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
2 |
13 |
7. |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
0 |
11 |
8. |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.Π. |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
0 |
12 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
1. |
Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
15 |
3 |
2. |
ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
3 |
1 |
3. |
ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ‘90 |
1 |
1 |
- |
1 |
- |
2 |
2 |
4. |
ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Π. |
1 |
1 |
- |
1 |
- |
2 |
2 |
5. |
ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
1 |
3 |
6. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
3 |
15 |
- |
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
ΑΕΚ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γέρακας – Αετός 3-0 (α.α.)
Πρωταθλητής Καλλ. – Νέοι Αρκτούροι 3-3
Αίας Παλλήνης – Ερμής Ζωγράφου 1-8
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΚ – Άνοιξη Παιανίας 9-1
Ηνίοχος – Νέο Ικόνιο 3-1
Γ.Σ. Σαλαμίνας – Ολυμπιακός Καλλ. 1-3
Πήγασος Α.Π. – Αθήνα ’90 1-7
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIORS 2012-2013 |
||||||||
Α’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓ. |
Β |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΚΟΛ |
|
+ |
– |
|||||||
1. |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
8 |
1 |
2. |
Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
3 |
0 |
3. |
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ |
1 |
1 |
- |
1 |
- |
3 |
3 |
4. |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. |
1 |
1 |
- |
1 |
- |
3 |
3 |
5. |
ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
1 |
8 |
6. |
Α.Ο. ΑΕΤΟΣ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
0 |
3 |
- |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ |
||||||||
1. |
ΑΕΚ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
9 |
1 |
2. |
ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ‘90 |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
7 |
1 |
3. |
ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
3 |
1 |
4. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. |
1 |
3 |
1 |
- |
- |
3 |
1 |
5. |
ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
1 |
3 |
6. |
Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
1 |
3 |
7. |
ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Π. |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
1 |
7 |
8. |
ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ |
1 |
0 |
- |
- |
1 |
1 |
9 |
- |
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |